Efesanport Lashing Hizmeti

Home / Efesanport Lashing Hizmeti

Efesanport Lashing Hizmeti

Efesanport Lashing Hizmeti, uzman ekibimiz ve yılların vermiş olduğu iş tecrübemiz ile Capital Lashing farkıyla sizlerle.

Lashing, ingilizce bir kelime olup ” lash ” kökeninden gelmektedir. Kelime anlamı olarak ise bağlama ve sabitleme olarak ifade edilmektedir. İlk olarak gemilere, konteynerlere ve treylerlere yüklenen malzemelerin bağlanması ile ilgili kullanılmıştır.

İlgili her alanda firma olarak aldığımız eğitim birçok fabrikada üretimden kalite kontrole kadar, uygun koruma ve ambalajlama hizmetlerini vermekteyiz.

Yeterli ekipman ve tecrübeye sahip bir firma özelliği taşıyan CAPITAL L.P.S dünya standartlarına uygun bir şekilde siz değerli müşterilerine sorunsuz hizmet vermek için 7/24 Türkiye’nin her bölgesinde hizmetinizde olacaktır.

HAKKIMIZDA

Capital Lashing & Port Services 2013 yılından beri sektöründe kendini ispatlamış ve yıllarca bu sektörde var olmuştur. Kazandığı tecrübeler ile bilinen Kuzey Denizcilik ve Cargo Lashing Firmalarını da bünyesine katarak merkezi Ankara olmak üzere yeniden yapılandırılmıştır.

Böylece uzman ofis çalışanları ve saha operasyon sorumluları ile daha güçlü bir kadroya sahiptir. Firmamız Denizcilik ve Liman hizmetleri, Demiryolu ve Havayolu alanlarında ki çalışmalarında başarılarını arttırarak ve yükselerek tüm hızıyla devam etmektedir.

Merkezi Ankara olmakla beraber İstanbul şubesiyle de faaliyet alanlarına bir adım daha yakın olarak sunduğu hizmetleri en üst başarı ve güven anlayışıyla yerine getirmektedir.

Ankara’da ilk ve tek Lashing ve Liman Hizmetleri firması özelliği taşıyan Capital L.P.S geniş hizmet ağıyla hem ekonomik hem de yüksek kalitede hizmet verme imkanı sağlamaktadır.

TEL: 0 216 312 0612

MAIL: İSTANBUL@CAPİTALLASHİNG.COM

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Call Now Button
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by