Konteyner Lashing

Konteyner Lashing Hizmeti

Konteyner Lashing , Taşıma konusunda denizyolunu tercih eden ihracatçılarımız için bazı istenmeyen olaylar baş gösterebilir. Deniz yolunda meydana gelebilecek kötü hava şartları ve sarsıntılı taşıma yükünüze istemesekte maddi hasarlar verebilir.

 

Firmamız konteyner lashing taşımacılığında olabilecek sarsıntı, vibrasyon ve devrilmelere karşı konteyner içi ve üzeri yük sabitleme hizmetleri vererek bu kötü durumları bertaraf etmektedir. DC, FR, OT konteyner cinslerinde tecrübeli ekip ve sertifikalı malzeme ve materyallerle Türkiye’nin hemen hemen tüm liman, serbest bölge, gümrüklü saha ve fabrikalarda yerinde hizmet sağlayarak siz değerli müşterilerinin yanındadır.

 

Konteyner Lashing , CTU- Code uyumlu dünya standartlarına uygun lashing yük sabitleme hizmeti için tüm personellerimize gerekli eğitimlerle donatıp yetkin olduklarından emin oluyoruz. Konteyner lashing hizmeti için gerekli tüm ekipmanlar TSE ve CE sertifikalıdır. Kullanılan spanzet, gerdirme makinası, lashing tokası, kauçuk, köşebent vb. gibi malzemeleri sıfır olarak gerekli testlere ve standartlara tabi kalarak kullanmaktayız. Flatrack yüklemelerinde yüklerin haddinden çok taşma yapmaması ve buna bağlı olarak fazla navlun ödenmemesi için yükün konteynere ortalı ve ideal yüklenmesi gerekir.

İdeal yüklemeden sonra yükün tonajına göre gerekli mukavemet ve statik hesaplamalara göre spanzet kayış, çelik halat, lashing zinciri gibi gerekli ekipmanlarla yük sabitlenir. Yükün kaymaması için önüne ve arkasına ahşap takoz çakılır ve yüklenmeden önce kargonun altına anti-slip kaydırmaz kauçuk koyulması gereklidir. Gereken standartlarda yapılan lashing hizmetinden sonra 3. Taraf survey firmaları tarafından düzenlenip lashing hizmetinin standartlara bağı kalınarak yapıldığını beyan eden uygunluk sertifikası düzenlenir. Hapag Lloyd ve UASC konteynerlerde talep edilen farklı lashing normları ve kereste ile sıkıştırma dunnage yapılması gereklidir.

Lashing hizmeti ürün güvenliğiniz için çok önemlidir. Tek yanlış bir bağlama da ürününüzün güvenliği riske girebilir. Ürününüzün maddi yükümlülüğü ne olursa olsun lashing hizmeti aynı kalitede olmalıdır. Bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizin yanınızda olmakla beraber , sektörün öncü firmalarından olarak hep yanınızdayız.

Gemilere ambariçi veya ambarüstü yüklenen yüklerin hasarsız şekilde gideceği yere ulaşması için gereken kaynak ve sabitleme işçiliği ile yükün güvenliğini sağlayabiliyoruz.

Konteyner Lashing , Taşıma konusunda denizyolunu tercih eden ihracatçılarımız için bazı istenmeyen olaylar baş gösterebilir.

Deniz Aşırı Paketleme Hizmeti’nde , İhracat yüklerinde denizaşırı seferlerde taşıma sürelerinin bir hayli uzadığını biliyoruz.

Sandıklama Hizmeti , Aluminyum bariyer ve sandıklama hizmeti de diğer denizaşırı paketleme kalemidir.

Taşıma ve depolamada yüklerin kötü hava şartlarına maruz kalmaması için yüke özel.

Dr. Shrink vakum kendi özelliği olan ısıyı görünce büzüşen ve yükün şeklini alan bir malzemedir.

Brandalama Hizmeti , Taşıma ve depolamada yüklerin kötü hava şartlarına maruz kalmaması için yüke özel ölçü ve istenilen kalitede branda ve diğer koruma araçlarıyla ürünlerinizi koruyoruz. Brandalama Talep edilen tüm kalitede ürün ve hizmet sağlayarak yerinde siparişe özel cevaplar verebilmekteyiz.

Pilsa, Polyester ve Alev yürümez branda çeşitlerinde istenilen gramaj ve kalınlıkta brandalama yaparak ürünlerinizin korumasını sağlıyoruz.

Brandalama Yükün cinsine ve gideceği ülkeye göre branda seçimi çok önemlidir. Sevkiyat süresi, yol şartları brandayı yırtabilir veya zedeleyebilir. Bundan dolayı yükünüz zarar görebilir.

Open top brandaları taşmalı opentop yüklemelerinde orjinali dışında taşmalı branda dikilmesi gereklidir. 30 cm taşmalı open top brandası, 60 cm open top brandası, 1m open top brandası genelde istenilen taşma ölçülerindedir.

Genel olarak flatrack ile taşınan yükler açık olarak taşınır. Bundan dolayı açıkta seyreden yükler yağmur ve diğer kötü hava şartlarına maruz kalacaktır. Açık yük için pilsa branda, 230 gr branda, polyester branda, pvc brandalardan talep edilene göre seçilir yükün ölçüsüne göre dikilir.

Shrink Wrap Paketleme , Alumünyum Bariyer Vakumlama, VCİ Naylon, Anti-Korozyon Yağlama, Slikajel uygulamaları gibi çeşitli hizmetlerle ISPM 15 ve Alman HPE ve SEI standartlarında paketlemeler yapmaktayız. Dünya bitki sağlığı koruma kapsamında ısıl işlemli olarak yüke özel sandık ve paletler üretebiliyoruz.

Siz müşterilerimizin taşıma konusunda hiçbir problem yaşamaması için istenilen sevkiyat yoluna göre planlama ve projelendirme yaparak hataya yer vermeden ihracat yapmasını sağlamaktayız.

Denizaşırı paketleme hizmeti uzun sevkiyatlarda deniazyolu konteyner ile gidecekler yüklerin hava değişimlerinden etkilenip zarar görmesini engeller. Seaworthy Package service istenilen talebe göre gerçeklertirilir.

Dr. Shrink vakum kendi özelliği olan ısıyı görünce büzüşen ve yükün şeklini alan bir malzemedir. Yükün hava şartlarından zarar görmesini engeller. Dr. Shrink deniz aşırı paketleme yaparken kullanılan shrink mikronu çok önemlidir.

Sandıklama Hizmeti , Aluminyum bariyer ve sandıklama hizmeti de diğer denizaşırı paketleme kalemidir.

Yapılan sandıklar arasında, kapalı ahşap sandık, kafes sandık, bundle mermer sandık, kontraplak sandık, Euro palet, ızgara palet sandıklama çeşitlerindendir.

Sandıklama Hizmeti , Paketlemesi yapılmış olan kargonun ağırlığı, cinsi, pozisyonu ve durumuna bağlı kalarak gereken

mukavemet hesaplamalarıyla araca, konteyner ve/veya gemi içerisine uygun ekipmanlarla ve

Sandıklama Hizmeti , Uluslararası Kargo Taşımacılık Birimi (IMO/ILO/UNECE Code of Practice for Packing of Cargo Transport

Units) (CTU Code) kurallarına uygun sabitleme ve bağlama tekniklerine bağlı kalınarak

(lashing & securing) yapılır. Ambalaj, paketlemede ve sabitlemede çalışacak ekibimiz alanında yetkin olup profesyonel hizmet

Gemi Proje Lashing için Gemilere ambariçi veya ambarüstü yüklenen yüklerin hasarsız şekilde gideceği yere ulaşması için gereken kaynak ve sabitleme işçiliği ile yükün güvenliğini sağlayabiliyoruz.

Türkiye’nin hemen hemen tüm liman ve tersanelerinde yükleme refakatiyle uygun yükleme planlaması ile yükün tonaj, şekil, cinsi ve pozisyonuna göre gereken standartlarda hizmet verebilmekteyiz.

Personellerimizin eğitimi, yetkinliği ve tecrübesiyle denizyolu taşımacılığına katkıda bulunarak kaliteyi en üst seviyelere taşımayı amaçlamaktayız. Gemi yüklemelerinde lashing hizmeti boru lashing, Türkmenistan yüklemeleri, konstrüksiyon yüklemeleri, rulo sac yükleme ve lashing hizmeti ve kereste dunnage ile yapılabilmektedir.

lashing
lashing
Hakkımızda

YÜK GÜVENLİĞİNİZ İÇİNPROFESYONEL TERCİH

Tabi ki ihracat yaparken gerekli lojistik tedarik zincirinden faydalanmak gerekir. Denizyolu ile yapılan yük transferlerinde yük güvenliği oldukça büyük önem taşımaktadır. Bir ürünü emek ve para harcayarak üst düzeyde üretebilirsiniz. Fakat taşıma sırasında ürününüzün başına herhangi kötü bir olayın gelmesi hem maddi hem de manevi hasarlara yol açabilir. Bu konuda Capital Lashing olarak sizlere profesyonel ekiplerimizle sorunsuz , sürekli destek anlayışı ile destek sunuyoruz.

0 +
Lashing Hizmeti
0 +
Yıllık Tecrübe

HİZMETLERİMİZ

Konteyner Lashing

Deniz Aşırı Paketleme

Brandalama

Shrink Wrap

Neden Biz ?

Tüm Lashing Hizmetlerini Kurumsal FİRMA İLE HALLEDİNCAPITAL LASHING

Yük güvenliği için lashing hizmeti verecek firma ve bunun akabinde kullanacağı malzemeler üst kalite olmak zorundadır. Bizi arayın ve aklınızda ki tüm soruları cevaplayalım.

SÜREKLİ TERCİHİNİZ

lashing

GÜVENİLİR İŞ

PROFESYONEL EKİP

lashing

ZAMANINDA TESLİM

Yardıma mı ihtiyacınız var ? BİZİ ARAYIN !

Profesyonel Firmanız

YÜK GÜVENİLİRLİĞİ BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ

7/24 İletişim

Küçük ve Büyük İşletmeler İçin Çözümler

Uzman Kadromuzdan Rehberlik

Yılların verdiği tecrübe

Zamanında İş Teslimi
99%
Malzeme Kalitesi
100%
logobeyaz

Tabi ki ihracat yaparken gerekli lojistik tedarik zincirinden faydalanmak gerekir. Denizyolu ile yapılan yük transferlerinde yük güvenliği oldukça büyük önem taşımaktadır. Bir ürünü emek ve para harcayarak üst düzeyde üretebilirsiniz. Fakat taşıma sırasında ürününüzün başına herhangi kötü bir olayın gelmesi hem maddi hem de manevi hasarlara yol açabilir. Bu konuda Capital Lashing olarak sizlere profesyonel ekiplerimizle sorunsuz , sürekli destek anlayışı ile destek sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA

BİZİ ARAMAK İSTERMİSİNİZ ?

TELEFON

(0216) 312 06 12

E-POSTA ADRESİMİZ

E-POSTA

info@capitallashing.com

BİZİ ZİYARET EDİN

LOKASYON

Yenidoğan, Yunus Emre Mah. Veysel Karani Cad, Muhterem Sk. No: 6 A, 34791 Sancaktepe/İstanbul

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.