Konteyner Yükleme

Home / Genel / Konteyner Yükleme

Konteyner Yükleme

Konteyner Yükleme

Konteyner Yükleme ; Günümüz küresel rekabet ortamında lojistik sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin hizmet kalitesini düşürmeden, lojistik maliyetleri azaltarak müşterilerine daha etkin hizmet verebilmelerinde bilişim teknolojileri kullanımı stratejik bir öneme sahiptir. Bilgi teknolojileri kullanımı özellikle uluslararası ticarette ve lojistik operasyonlarda senkronizasyonu sağlamak açısından önemli role sahiptir. Artan uluslararası ticaret, lojistik operasyonlara yansıyarak lojistik operasyonların hızlanmasını zorunlu hale getirmiştir. Tedarik zinciri yönetiminde, zincirin en zayıf halkasının anında fark edilip zayıflığın giderilmesi lojistik performansı açısından kritik önem taşımaktadır. Lojistik hız aynı zamanda yükleme kapasitesinin optimize edilmesi ile lojistik operasyonların verimliliğini artıracaktır. Hizmet kalitesini düşürmeden lojistik hacmin artırılması ancak karar destek sistemleri yardımı ile mümkündür.

Konteyner Yükleme Optimizasyonu

Hakkımızda

Capital Lashing & Port Services 2013 yılından beri sektöründe kendini ispatlamış ve yıllarca bu sektörde var olmanın kazandırdığı tecrübe, birikim ve işe dair etkinlik, verimliliği ile bilinen Kuzey Denizcilik ve Cargo Lashing Firmalarını da bünyesine katarak merkezi Ankara olmak üzere yeniden yapılandırılmıştır.

Böylece uzman ofis çalışanları ve saha operasyon sorumluları ile daha güçlü bir kadroya sahip olan firmamız Denizcilik ve Liman hizmetleri, Demiryolu ve Havayolu alanlarında ki çalışmalarına profesyonal ekibiyle başarılarını arttırarak ve yükselerek tüm hızıyla devam etmektedir.

Merkezi Ankara olmakla beraber İstanbul şubesiyle de faaliyet alanlarına bir adım daha yakın olarak sunduğu hizmetleri en üst başarı ve güven anlayışıyla yerine getirmektedir.

Ankara’da ilk ve tek Lashing ve Liman Hizmetleri firması özelliği taşıyan Capital L.P.S geniş hizmet ağıyla hem ekonomik hem de yüksek kalitede hizmet verme imkanı sağlamaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

TEL:   0 551 554 33 01

 İNFO@CAPİTALLASHİNG.COM

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Recommended Posts
Call Now Button
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by