Lashing Firmaları İstanbul

Home / Genel / Lashing Firmaları İstanbul

Lashing Firmaları İstanbul

Lashing Firmaları

Lashing Firmaları İstanbul, İstanbul iline bağlı bölgelerde yaptığımız Lashing uygulamalarını kapsamaktadır. Yılları aşkın sürede yük güvenliği hizmetleri alanında ekipman üretimi ve uygulama yapan şirketimiz  Türkiye’nin çeşitli limanlarında  Lashing, Tahmil ve Tahliye gibi birçok alanda profesyonel, alanında uzman ekip ve mühendislerimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz.

Lashing Firmaları İstanbul

İlgili her alanda firma olarak aldığımız eğitim birçok fabrikada üretimden kalite kontrole kadar, sevkiyat hazırlığı kargo hassasiyetine uygun koruma ve ambalajlama, nakil durumu, tonajına uygun araç seçimi, yükleme ekipmanları, kargo durumuna uygun materyallerle sabitlenmesi, nakil yapılacağı liman veya fabrikalara kadar olan nakil takibi, limanlardan sahaya indirme operasyonlarına iştirak ve gözetim ve yine aynı zamanda sahadan gemi yüklemelerine kadar olan durumlarda yeterli ekipman ve tecrübeye sahip bir firma özelliği taşıyan CAPITAL L.P.S dünya standartlarına uygun bir şekilde siz değerli müşterilerine sorunsuz, disiplinli, kaliteli, ekonomik ve samimi iş anlayışıyla hizmet vermek için 7/24 Türkiye’nin her bölgesine ve daima inovasyona açık bir şekilde siz değerli müşterilerin hizmetinde olacaktır.

Hizmetlerimiz

GEMİ PROJE LASHING

Denizyolu taşımacılığında ihracat yapılacak bir malın sevkiyatı gemiye; konteyner istifleme, doğrudan ambar içine veyahut ambarüstü olarak yapılmaktadır.

KONTEYNER LASHING

ARAÇ ÜSTÜ LASHING

Branda ve Koruma hizmeti genel olarak Aaraç üstü Sabitleme, Konteyner Sabitleme ve Paketleme ile beraber verdiğimiz bir hizmettir.

BRANDA VE KORUMA

Denizyolu taşımacılığını tercih eden ihracatçıların karşı karşıya kaldıkları büyük bir sorun şüphesiz ki sevkiyat esnasında meydana gelen sarsıntı, sallanma ve vibrasyonun yüklere maddi zararlar vermesidir.

SANDIK VE PALET GRUBU

Denizyolu taşımacılığında ihracat yapılacak bir malın sevkiyatı gemiye; konteyner istifleme, doğrudan ambar içine veyahut ambarüstü olarak yapılmaktadır.

GÖZETİM VE SUPERVISORLUK HİZMETİ

MALZEME TEDARİK

Daha çok karayoluyla sevkiyatı kapsayan bu hizmet yüklenen araçların güvenilir bir şekilde yurtiçi veya uluslararası seyahat etmesi verilen bir hizmettir.

DEMİR YOLU LASHING

HAVA YOLU LASHING

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Recommended Posts
Call Now ButtonKonteyner Yükleme OptimizasyonuTransport Hizmetleri
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by