GEMİ PROJE LASHING

Home / / GEMİ PROJE LASHING

Denizyolu taşımacılığında ihracat yapılacak bir malın sevkiyatı gemiye; konteyner istifleme, doğrudan ambar içine veyahut ambarüstü olarak yapılmaktadır. Bilindiği üzere denizyolu ile giden mallar diğer taşımacılık alanlarına göre daha uzun ve daha zorlu bir seyahat ile karşılaşmaktadır.
Hem konteyner içine olsun hem de gemiye yüklenen mallar olsun denizyolu tercih edilmesi durumunda tabii nedenler sonucu yolculuk esnasında malların sallanma, sarsıntı, vibrasyon veyahut devrilme gibi durumlarla karşı karşıya kalarak maddi ve manevi hasar ve kayıpların ortaya çıkmaması için sabitleme (lashing) hizmeti elzem bir durum haline gelmektedir.
Bu durumda CAPITAL L.P.S gönderici ve alıcı firmaların bu gibi istenmeyen durumlara maruz kalmaması için çeşitli konteyner türleri ve gemi yüklerinin sevkiyatında; yükün cinsine, potansiyeline ve durumuna göre konjonktürel olarak alanında yetkin ve etkin ekibiyle hesaplama ve projelendirme yaparak ve uluslararası standartlarda olan malzeme ve ekipmanlar ile sertifikalı olarak lashing hizmeti sağlamaktadır.

Diğer Hizmetlerimizden
Call Now Button
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by